شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
انجمن نودهشتیا
رفع مسئولیت : اگر نویسنده رمانی هستید که در سایت منتشر شده و خواستار حذف آن هستید لطفا از بخش"تماس با ما" در ارتباط باشید.
خانه » دانلود رمان عاشقانه » دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی
دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

دانلود رمان اگر چه عاشقم نیستی

_کارتون با خانوم من تموم شد؟. ینی می خواستم پقی بزنم زیر خنده. اون پرستار عصا قورت داده با یه ژست خاص با عصبانیت به سمت در می رفت… وقتی داشت از کنار شایان رد میشد شایان پاشو دراز کرد که پرستاره یه لحظه چند تا حرکت تو هوا اومد که نخوره زمین… چشمام گرد شد… دستشو به در گرفت و درست وایساد… به هیچ طرفی نگاه نکرد… گلوشو ساف کرد و باز به راهش ادامه داد. اون که رفت هر سه تاییمون با اون پرستار باحاله زدیم زیر خنده… روز خوبی بود… بعد از ناهار داشت خوابم می گرفت که تو خواب و بیداری شنیدم شایان داشت با تلفن حرف می زد. بعده چند دقیقه صداشو کنار گوشم شنیدم. _آبجی من باید برم شرکت یه مشکلی پیش اومده… زنگ میزنم یکی بیاد پیشت خداحافظ.

طبق معمول حال نداشتم دهن باز کنم برای خداحافظی. فقط یه صدایی شیبه: _اوهوم… از خودم در آوردم که گفت: _فهمیدم خداحافظی کردی. لبخند کم جونی زدم و صدای در خبر از رفتن شایان داد.

*ده روز بعد*

به فاطمه که روی مبل خوابش برده بود نگاه کردم… بیچاره یه هفته بود که بخاطر من مونده بود بیمارستانآه عمیقی کشیدم و به سمته پنجره رفتم. به ادمایی که در حال رفت و امد بودن به ماشین اورژانس که هر ده دقیقه یه بار یه مریض میاورد… یه لحظه یاده هفته پیش افتادم و باز غم عالم ریخت تو دلم…

دقیق دوروز بعد آزمایش دادن من بود… که عصر مامان و بابا و شایان. با هانیه و مهدیس و کیمیا اومدن ملاقات.

منو دخترا جمع شده بودیم پیش هم و شایان داشت واسمون قضیه زیر پایی رد کردنش به پرستار و واسه دخترا تعریف می کرد و دخترام می خندیدن که یهو دکتر با برگه ای که دستش بود وارد شد. اون روزم مثل امروز دلشوره داشتم… دکتر وارد شد و به همه سلام دادو حالم و پرسید و معاینم کرددانلود رمان جدید
رمان

دانلود رمان عاشقانه

رمان عاشقانه

دانلود کتاب بیشعوری

برای دانلود ادرس زیر کلیک کنید
امتیاز 4.40 ( 5 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

توجه داشته باشید برای دانلود روی (دانلــود با فرمـت پــی دی اف (pdf) ) کلیک کنید باکس دانلود


نودهشتیا
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است