شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
رفع مسئولیت : اگر نویسنده رمانی هستید که در سایت منتشر شده و خواستار حذف آن هستید لطفا از بخش"تماس با ما" در ارتباط باشید.
کاربرانی که با تلفن همراه وارد سایت میشوند ، چنانچه که بخواهند به انجمن سایت، ثبت نام،چت روم و قسمت های دیگر دسترسی پیدا کنند د ر کادر (برو به) که در صفحه مشاهده میکنید ، جستجو کنید >>
خانه » رمان جدید » دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا
دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

دانلود رمان جاده های پاییزی نودهشتیا

سریع چرخیدم و به میز تلفن نگاه کردم .تلفن روی آن نبود. پریسا باز هم تلفن را به اطاقش برده بود؟ سریع دستگیره ی در را بالا و پایین کردم، در اطاقش قفل بود. نخیر، پریسا خانم زرنگ شده بود…. با حرص دستم را مشت کردم و ضربه ای به در کوبیدم و آهسته گفتم: –پریسا، درو باز کن ببینم صدای شبیه “تلق” شنیدم .مثل این بود که گوشی تلفن را سریع روی دستگاه گذاشت .دو دقیقه ی بعد در اطاق باز شد و پریسا با طلبکاری بیرون پرید: -چیه؟ پشت در اطاقم فال گوش واستاده بودی؟ -زهر مار، این چه طرز صحبته؟ باز تلفنو برده بودی تو اطاقت چشمم روی تلفن کرم رنگ که در دستانش بود، ثابت ماند. ادامه دادم: -بعله دیگه بردی تو اطاقت، فقط منتظر بودی مامانو بابا بخوابن پریسا اخم کرد: -با دوستم حرف می زدم، به تو چه اصلا -همون دوستت که ده تومن داده پای گیتار؟ گیتار نوی مشکی که هیچ کی تو کلاس نداره، درسته؟ پریسا جا خورد اما خودش را نباخت: -چی می گی اصلا؟ برو کنار ببینم راهش را صد کردم .تلفن را روی تنه ام گذاشت و مرا به عقب هل داد .با آن قد و هیکل، مثل پر کاه بودم .به یک سمت سکندری خوردم .پریسا به سمت میز تلفن رفت .صدایم بالا رفت: -پری به مامانو بابا می گم داری چه گندی می زنی پریسا هم جیغ زد: -برو بگو دروغگو، هر چی می گی دروغ می گی صدای فریاد مادرم از درون اطاق خواب به گوش رسید: -آی الهی من بگم چی بشین شما دو تا، ساعت چهار بعد از ظهره، برین بیوفتین تو اطاقتون دیگه، پری تو مگه پونزده سالته که سر به سر اون پریسای ذلیل شده می ذاری؟ بذارین بخوابیم دیگه هر دو با عصبانیت به یکدیگر نگاه کردیم .پریسا شانس آورده بود، می دانستم چه کار کنم. بالاخره گند کارش در می آمد .آنوقت جواب این بی ادبی ها و قلدریهایش را می گرفت.

با عضویت در انجمن نگاه دانلود از سایت خودتون حمایت کنید

می خواهی با اینترنت رایگان کلی رمان دانلود کنی؟
با دانلود اپیلیکیشن سروش و پیوستن به کانال نودوهشتیا با ادرس

https://sapp.ir/98iaroman

به راحتی و بصورت کاملا رایگان دانلود کنید

اگه باور نداری کافیه با یک سیم کارت بدون شارژ و بسته وارد سروش بشی و دانلود کنی

قرعه کشی هفتگی یک گیگ اینترنت برای اعضای کانال
لینک دانلود اپلیکیشن سروش
دانلود سرویش برای اندروید کلیک کنید

دانلود سروش برای ای یو اس کلیک کنید


امتیاز 3.22 ( 9 رای )
اشتراک گذاری مطلب

*

code


نودهشتیا
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است