قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
انجمن نودهشتیا
رفع مسئولیت : اگر نویسنده رمانی هستید که در سایت منتشر شده و خواستار حذف آن هستید لطفا از بخش"تماس با ما" در ارتباط باشید.
خانه » دانلود رمان عاشقانه » دانلود رمان جدید تلنگر pdf
دانلود رمان جدید تلنگر pdf

دانلود رمان جدید تلنگر pdf

دانلود رمان جدید تلنگر

دانلود رمان جدید تلنگر

نام کتاب: تلنگر نام نویسنده: مینا محبوب واقعی– آموزنده – موضوع: عاشقانه خلاصه: مینا دختری است شاد و سرحال و البته مهربان. ..بیست و هفت سال از زندگی خود را با آرامش و بدون دغدغه خاصی گذرانده …حال شخصی وارد زندگی او شده …این تجربه اول زندگی اوست که به خوبی از آن استقبال میکند .مینا سعی دارد از حضور آن شخص به نفع احساسات خودش استفاده کند و تلاش میکند که ابعاد ناشناخته وجودش را (از جمله عشق )کشف کند . غافل از اینکه قربانی اول این ماجرا.

 متنی از رمان:بی تجربگی درد دارد … اینکه می گویند لازم نیست همه چیز را خودت تجربه کنی و از تجربه های دیگران هم می توان استفاده کرد، تماماً حرف است… حرف هم باد هواست … بعد از هزاران سال و هزاران نسل، باز هم خودت باید تجربه کنی، لمس کنی، درد بکشی، خودت باید بشکنی، زانوهایت خم بشود، و بعد اگر توانستی دستت را روی زانوهایت بزنی و بلند شوی، آن موقع می گویند پخته شده ای … بزرگ شده ای … آری … پختگی تاوان دارد … بزرگ شدن تاوان دارد … و گاهی تاوانش تمام خودِ توستنم نم بارون پاییزی شروع شده. چند ماهی هست که به عنوان ویراستار یک مرکز انتشارات مشغول به کارم. خوشبختانه روز تعطیل هست و من توی مسیر برگشت از سالن ورزشی به خونه م. همیشه عاشق پیاده روی زیر بارونم. از دور، چهره و قامت آشنایی می بینم. قلبم که به تپش افتاد، فهمیدم که خودشه. طبق معمول سرش توی گوشی و در حال تایپ کردن و احتمالاً چت کردنه. در ماشین رو باز کرده و هنوز بخاطر چت، وقت نکرده سوار ماشین بشه. با دیدنش، همه چیز واسم تداعی شد و تا رسیدن به خونه، ذهنم تمام خاطرات رو مرور می کرد. خوب می دونم “اصولاً این که کار تو با گذشته تموم شده به این معنی نیست که کار گذشته هم با تو تموم شده

پیشنهاد: 

دانلود رمان جدید تلنگر pdf

دانلود رمان جدید روزای بارونی pdf

دانلود رمان جدید امانت عشق pdf

دانلود رمان جدید عشق با طعم جدایی pdf

دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

دانلود رمان جدید
رمان

دانلود رمان عاشقانه

رمان عاشقانه

دانلود کتاب بیشعوری

برای دانلود ادرس زیر کلیک کنید
امتیاز 2.00 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

توجه داشته باشید برای دانلود روی (دانلــود با فرمـت پــی دی اف (pdf) ) کلیک کنید باکس دانلود


نودهشتیا
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است