آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
انجمن نودهشتیا
رفع مسئولیت : اگر نویسنده رمانی هستید که در سایت منتشر شده و خواستار حذف آن هستید لطفا از بخش"تماس با ما" در ارتباط باشید.
خانه » دانلود رمان عاشقانه » دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa
دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

نام کتاب : فانوسی برای شب نام نویسنده :پانته آ س.آ- panteasa موضوع :عاشقانه
خلاصه : فانوسی برای شب روایتگر داستان زندگی دختری نوزده ساله به نام پروازه که پس از هشت سال و با تجربه ی یه رابطه ی تلخ به ایران بر میگرده و به طرزی غیر قابل پیش بینی دل بسته ی کسی می شه که کل زندگیشو متحول می کنه اما بروز مشکلات و حوادثی باعث دور شدن این دو می شه. تا این که پس از سه سال پرواز عشق قدیمیشو تو یه شرایط غیر قابل باور و درحادثه ای عجیب مجددا ملاقات می کنه و همه ی باورش فرو میریزه و.. .

فصل اول لحظه ها طولانی شدن، انگار زمان از حرکت ایستاده، دستام یخ کرده ،ولی گروگر عرق می ریزم ،نمیدونم این دوتا چه سنخیتی با هم دارن، شبیه دیوونه ها شدم. دنیا دور سرم میچرخه، تعادل ایستادن ندارم . دهنم خشک خشک شده و لرزش پاهامو به وضوح احساس میکنم انگار تنم روی پاهام سنگینی می کنه…. به زور خودمو سرپا نگه داشتم، قلبم انگار میخواد از قفسه ی سینم بزنه بیرون ،تعجب میکنم هنوز هم میزنه ،فکر میکردم قلبی که تیکه تیکه شده دیگر زدن نداره. باورم نمیشد دیدمش، شاید دعاهام مستجاب شده ،شاید بالاخره خدا صدامو شنید اما چرا حالا؟اما چرا اینچوری؟ اگه واقعی باشه …یعنی…باورام ، امیدام،آرزوهام و تصوراتم همه می میرن . چقدر عوض شده …نگاهش دیگر شبیه سابق نیست ,ممکنه اشتباه گرفته باشمش اون کسی نیس که این همه سال با خاطراتش زندگی کردم, نه …نه مطمئنا اشتباه گرفتم، شاید یه توهم شدید باشه، شاید هنوز از خواب بیدار نشدم ،به خودم تشر میزنم.اههه لا مصب بیدار شو. اونم نگام میکنه اما نه شبیه سابق.. خیلی بی معنا و سرد,هیچ مفهومی نداره، نه خبری از دلتنگیه , نه از عشق. فقط مثل یه گلولس که قلبمو نشونه گرفته.با تمام وجود حس میکنم نابود شدم ،اگر هیچکدوم از تمام اتفاقات این سال ها نتونست منو از پای درآره ،مطمئنا این یکی کار خودشو میکنه.

پیشنهاد:

دانلود رمان فانوسی برای شب|کاربر نودهشتیا panteasa

دانلود رمان پیامک دردسرساز|کاربر نودهشتیا amir_over

دانلود رمان احساس نا آشنا|کاربرنودهشتیامژگان ناصری کیا

دانلود رمان آدم و حوا |کاربر نودهشتیاگیسو پاییز

دانلود رمان همواره در تلاطم|رها آزاد

دانلود رمان جدید
رمان

دانلود رمان عاشقانه

رمان عاشقانه

دانلود کتاب بیشعوری

برای دانلود ادرس زیر کلیک کنید
امتیاز 4.33 ( 3 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

توجه داشته باشید برای دانلود روی (دانلــود با فرمـت پــی دی اف (pdf) ) کلیک کنید باکس دانلود


نودهشتیا
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است